جاهای دیدنی قبرس

شهر باستانی سالامیس در قبرس

سالامیس باستان قبرس،محل خرابه های مرمرین و کوریون باستان از بهترین جاهای دیدنی قبرس شمالی به شمار می رود.. پرسه زدن در بین خرابه های سالامیس، تاریخ غنی قبرس را جلوی چشم می اورد.. مجسمه های بدون سر بزرگ هلنی که توسط مسیحیان متعصب به این روز افتاده اند، در مرکز ویرانه های سالامیس قرار دارد.. دو خرابه از کلیساهای بیزانس در میان رازیانه های وحشی و علف های هرز خودنمایی می کند.. سالامیس باستان “Ancient Salamis” در قبرس شمالی گردشگران تور قبرس را به خود جذب می کند و شما طی سفری یک روزه از نیکوزیا می توانید به آنجا بروید..

سالامیس باستان قبرس

 

خرابه های شهر باستانی سالامیس یکی از شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری قبرس، مکانی مناسب برای قدم زدن و آشنایی با تاریخ باستانی قبرس می باشد.. در اینجا تورهای گردشگری با اتوبوس برگزار می شود و شما می توانید از دیدنی آثار باستانی و تاریخی این منطقه لذت ببرید..

شهر تاریخی سالامیس

 

در سالامیس باستان یک آمفی تئاتر، خرابه های معبد، خانه ها و ساختمان های مدنی نیز وجود دارد.. بیشتر توریست ها برخی از بهترین دیدنیهای سالامیس را از دست می دهند مثل موزاییک های فوق العاده و معبد زئوس.. ممکن است در سال های بعد آثار باستانی و قدیمی زیاد دیگری نیز در اینجا کشف شود..

شهر باستانی سالامیس

 

اگر به تاریخ و مکانهای تاریخی علاقمندید، به سالامیس بروید و به عکاسی از بازمانده های تاریخی بپردازید.. همانطور که در جنوب قبرس ، کوریون باستان قرار دارد در قبرس شمالی نیز سالامیس باستان وجود دارد.. خرابه های یک شهر رومی-یونانی وسیع که درست در کنار ساحل شنی در شمال فاماگوستا واقع شده است.. این مکان گردشگری قبرس تا حدودی نادیده گرفته شد چون تقسیم بندی جزیره قبرس صورت گرفت.. با این وجود این بنای تاریخی موقعیتی جادویی دارد..

سالامیس باستان قبرس شمالی

 

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۹-۰۲-۱۸ ۲۱:۳۳:۱۹

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

64 − 60 =

بستن